קורס סוכני נסיעותאתם עומדים להכיר עולם ומלואו

עולם של נסיעות, חופשות, טיסות, הפלגות פאר, מלונות… כל הטוב הזה מחכה לכם באחד הקורסים האקזוטיים ביותר בישראל. כל שעה של לימוד מהנה היא הזדמנות לרכוש עוד כלי ולסלול עוד דרך במסלול, שהופך כל תלמיד לסוכן נסיעות מעולה.

מה לומדים בקורס? עולם ומלואו – רוכשים מיומנות מלאה בתוכנות גלבוע ואמדאוס, המשמשות כמעט כל משרד תיירות בארץ ובעולם. מתוודעים לכל סוגי התיירות – פנים, חוץ, פרטי, קבוצתי. לומדים לבצע את כל סוגי ההזמנות – טיסות, הפלגות, מלונות, טיולים מאורגנים, אטרקציות, חבילות נופש, ועוד ועוד. תכנית הלימוד כוללת מינון מושלם של חומר תיאורטי עם עבודה מעשית.

אבל זה לא הכל, כי לקורס סוכני הנסיעות של ניומן סנטר יש ערך מוסף. מעבר ללימוד המעמיק של תורת התיירות הקלאסית, התלמידים זוכים בשפע טיפים וגימיקים, שסוכן נסיעות רגיל צובר בדרך כלל רק אחרי שנות עבודה רבות. המרצים בקורס, מנהלי מחלקות  וסוכנים פעילים בסוכנויות נסיעות, המעודכנים בכל החידושים בתחום, מספקים לתלמידים מניסיונם העשיר ומהידע העכשווי שלהם. לפיכך, כבר עם סיום הקורס, תלמידי ניומן סנטר מצוידים בכלים המקצועיים ובעצות המיוחדות, שיקנו להם שם של סוכן טוב, ויאפשרו להם לבנות מאגר של לקוחות רבים ומרוצים.

היכונו לצאת לדרך שתיקח אתכם רחוק, לכל נקודה בתבל…. 

לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס חייגו למספר *3331 או 1-800-22-0607 (9.00 - 21.00).
או שתמלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.


  למידה נוסך מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  (שם (חובה
  (טלפון (חובה
  עיר
   


  Написать
  1
  Шалом! 😊
  Чем мы можем Вам помочь?