קורס לימודי סיניתבמציאות בה אנו חיים היום, לימודי סינית הם כלל לא דבר אקזוטי, אלא בחירתו המעשית של כל אדם מודרני ומעודכן. השפה הסינית מדוברת על ידי יותר מ – 1.3 מיליארד בני אדם (בערך כל אדם חמישי בעולם!) – ולא רק בסין או טאיוואן. קהילות סיניות בנות מיליוני תושבים מצויות בארצות וערים רבות ברחבי הגלובוס. עובדה מעניינת – במדינת ניו-יורק, בכל עיר בעלת אוכלוסייה של יותר ממיליון איש, טפסי הבחירות מתורגמים לפי החוק גם לסינית.

השפעת הכלכלה הסינית מתרחבת משנה לשנה, והסחורה הסינית מילאה כבר מזמן את שווקי העולם. לפעמים כבר קשה למצוא מוצר שלא כתוב עליו "Made in China". כבר ב-2010 סין עקפה את יפן, ונהיתה לכלכלה ה-2 בגודלה בעולם אחרי ארצות-הברית.

ידוע שהסינים מתייחסים בכבוד לזרים שדוברים את שפתם, ולכן אנשי עסקים רבים שמקיימים או מתכננים עסקים בסין או בטאיוואן לומדים את השפה הסינית.

מהסיבה הזו, ידיעת השפה הסינית אפילו ברמה בסיסית מגדילה באופן ניכר את הסיכויים להתקבל לעבודה בחברות העוסקות במסחר בינלאומי, תובלה בינלאומית ולוגיסטיקה, סוכנויות נסיעות, תאגידים עם סניפים בסין ועוד.

אגב, היקף המסחר בין ישראל לסין עומד בסביבות המיליארד דולר, והסכם שיתוף הפעולה הכלכלח שנחתם בין ישראל לסין בשנת 2010 נתן דחיפה נוספת לפעילות המסחרית הענפה בין שתי המדינות, בין השאר בתחום המדעי-טכנולוגי, הצבאי, הרפואי ואף החקלאי.

קורס השפה הסינית נערך במכללת "ניומן סנטר" לפי שיטת יעילה וייחודית – ההסברים נעשים בשפת האם של התלמידים, השיעורים נערכים במסגרת אישית או בקבוצות קטנות, ודגש מיוחד נעשה על השפה הסינית המדוברת.

כל מי שמתחיל בלימודי הסינית במכללת "ניומן סנטר" לומד על עצמו שהתפיסה הרווחת על הקושי יוצא הדופן והמורכבות המיוחדת של השפה הסינית היא תפיסה שגויה. מלבד זאת, חוקי הדקדוק שאנו רגילים אליהם – סיומות, נטיות, הטיות – לא קיימים למעשה בשפה הסינית כלל.

כמובן שהכתב הסיני מהווה קושי מסויים, אך תלמידנו יכולים להעיד על הבנה מהירה של החומר ושיטות הלימוד היעילות שלנו שעזרו להם להתגבר על קושי זה. מלבד זאת, בשלב ההתחלתי של הלמידה אנו עושים שימוש בשיטת הכתיבה של הסינית באותיות לטיניות, המקובלת במערב בתחום הוראת הסינית למתחילים.

אנו מאחלים לכם הצלחה בלימודי הסינית, ומקווים שהם יפתחו בפניכם הזדמנויות ייחודיות ואופקים חדשים בחיים!

לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס חייגו למספר *3331 או 1-800-22-0607 (9.00 - 21.00).
או שתמלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.


  למידה נוסך מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  (שם (חובה
  (טלפון (חובה
  עיר
   


  Написать
  1
  Шалом! 😊
  Чем мы можем Вам помочь?