הומאופתיהללמוד מקצוע נחשב ולרכוש דרך חיים חשובה

לימודי ההומיאופתיה בניומן סנטר סוללים לתלמידים דרך חדשה בשני מישורים עיקריים: רכישת מקצוע מכובד ואימוץ אורח חיים המשפיע על הבריאות האישית. הקורס המעמיק והמרתק מאפשר לאנשים שנטיית ליבם היא לסייע ולרפא את הזולת – לממש את רצונם דרך מקצוע ההומיאופתיה. זהו חלון הזדמנויות עצום ומספק לכל מי שחשקה נפשו לעסוק ברפואה אך אינו יכול לממש זאת מסיבות שונות.

הקורס מלמד את יסודותיו וסודותיו של עולם ההומיאופתיה בצורה מעמיקה. ההומיאופתיה מאמינה שגופנו מבטא את מצוקותיו ובעיותיו בשפה ייחודית – זו השפה החדשה שתלמדו בקורס. בכל שיעור תרכשו ידע תיאורטי, פילוסופי, מדעי ופרקטי בהומיאופתיה. לאורך הקורס תגדירו מחדש מושגים כמו בריאות, חולי וריפוי, תבינו מנין נובעות מחלות, כיצד פועלת ההומיאופתיה כדי לאבחן אותן ולרפאן בעזרת הרמדיס – התרופות ההומיאופתיות, וכיצד מתאימים כל רמדי למטופל ספציפי. הלימודים העשירים מקנים ידע מעשי וכלים טיפוליים בהומיאופתיה להתמודדות עם מצבים שונים כמו: מחלות חורף ושפעת, זיהומים ודלקות, אלרגיות, אסטמה וקשיי נשימה, פציעות וחבלות, מצבי עזרה ראשונה וסכנת חיים, הפרעות רגשיות וחברתיות ועוד.

כמו בכל קורס בניומן ותוך דבקות במדיניות הייחודית של המכללה – הלימוד אינו מסתכם  רק בתיאוריה. מתוך שאיפה לתרום להצלחתו המקצועית של כל תלמיד, אנו פותחים בפניו את עולם ההומיאופתיה גם ברמה המעשית. אנו מספקים להומיאופת המתחיל כלים, נוסחאות וטיפים לאן לפנות, איפה לקנות ועוד. אנו מעודדים שמירת קשר של התלמידים למכללה גם לאחר סיום הקורס לרבות פנייה למרצים בשאלות שונות והשתלמות בקורסי המשך.

 

תגשימו את עצמכם – בכל המובנים!

לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס חייגו למספר *3331 או 1-800-22-0607 (9.00 - 21.00).
או שתמלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.


  למידה נוסך מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  (שם (חובה
  (טלפון (חובה
  עיר
   


  Написать
  1
  Шалом! 😊
  Чем мы можем Вам помочь?