אנגליתפשוט לרכוש שפה – ברמה גבוהה! 

יש לנו בשורה בשבילכם – אתם יכולים! יכולים לקרוא באנגלית במהירות, לכתוב ללא שגיאות, ובעיקר לדבר ללא מעצורים בשפה הכובשת והבינלאומית הזאת – על כל נושא בו חשקה נפשכם! הקורס ללימודי השפה האנגלית בניומן סנטר יקנה לכם במהירות ובפשטות את היכולת לשלוט בשפה האנגלית על כל מילותיה, ביטוייה וקסמה המיוחד.

תכנית לימודי האנגלית בניומן סנטר כוללת קורס מתחילים, ו-2 קורסי המשך למעוניינים בשלבים מתקדמים יותר. כל אחד מהקורסים נפתח ב-8 שיעורים ראשונים, המוקדשים לאבחון רמתו של התלמיד והכוונתו לכיתת הלימוד העיקרית. השיעורים בשלב זה הינם פרטיים ומתקיימים במתכונת של "אחד על אחד". במסגרתם המורה מאבחן את התלמיד ויכולות הלמידה שלו, מקנה לו בסיס הולם, ורק אז מנתב אותו אל כיתת הלימוד המתאימה לו על פי רמתו וקליטתו.

שיטת ניומן ללימוד שפות בכלל וללימוד השפה האנגלית בפרט מפעילה מיומנויות קליטה וזיכרון, המאפשרות לימוד אינטנסיבי של השפה והפנמה מהירה של כלליה. השיטה הייחודית משתמשת בכללי הוראה המבטיחים לימוד יסודי, מהיר וחווייתי: שיטתיות ועקביות בלימוד, מעבר מן הקל אל הכבד ליצירת הבנה שנבנית מרגע לרגע, מסירת מידע במנות קטנות על מנת למנוע העמסה ובלבול, דינאמיקה קבוצתית שמעצימה את פוטנציאל הלימוד והקליטה ועוד.

 

בקרוב תהיה לכם שפה משותפת עם חצי עולם… 

לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס חייגו למספר *3331 או 1-800-22-0607 (9.00 - 21.00).
או שתמלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.


  למידה נוסך מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  (שם (חובה
  (טלפון (חובה
  עיר
   


  Написать
  1
  Шалом! 😊
  Чем мы можем Вам помочь?