קורס ניהול מכירות



כשתתחילו למכור, תבינו שאתם הכי שווים!

ניהול מכירות הינו מקצוע חזק במשק וקורס מקצועי מוביל בניומן סנטר. במסגרת התכנית  המגוונת והמרתקת אנו מלמדים את אמנות המכירה וסוד הניהול המוצלח שלה בצורה המעמיקה והמקיפה ביותר – מהו שיווק, כיצד יש לנהל משימות ואנשים, כיצד לגרום להם למכור יותר, ועוד שפע תכנים ונושאים – הרבה מעבר למכירה עצמה.

הקורס המנצח כולל לימוד של כל החומר התיאורטי בעולם השיווק והמכירות, כל שיטות המכירה משחר ההיסטוריה ועד למתוחכמות והעדכניות ביותר, הקניית כלים מעשיים לניהול מכירות מוצלח ולמידת ההיבטים הפסיכולוגיים שלוקחים חלק בדיאלוג בין  קונה פוטנציאלי ומנהל מכירות מעולה. דרך הלימוד האפקטיבית של ניומן סנטר והקשרים שלנו עם גופים רציניים במשק המעוניינים בבוגרינו משלימים את התמונה. התוצאה מדברת בעד עצמה –  מניומן סנטר יוצאים מנהלי מכירות מצליחנים!

תכנית הלימודים כוללת תורה שלמה של סחר, שיווק, פרסום ומכירות. בין הנושאים הנלמדים לעומק בקורס המקצועי: מבוא לשיווק, פרסום כאמצעי מכירה, ניהול עצמי, ניהול מכירות וניהול עובדים, סוגי מכירה, פיתוח מיומנויות מכירה, גיוס אנשי מכירות, ארגונם, הדרכתם והנעתם להישגי שיא, תכנון ומעקב אחר מערך מכירות כולל בקרה על יעילות העבודה, השימוש במחשב ככלי עבודה למכירות ועוד.

אז מה צריך יותר ממקצוע מבוקש, דרך לימוד אפקטיבית ותמיכה וליווי שמסייעים להשתלבות בשוק העבודה? רק תשוקה גדולה לאחד העיסוקים הממכרים ביותר.

אם יש לכם את זה – מהרו להירשם!

לקבלת מידע נוסף ולהרשמה לקורס חייגו למספר *3331 או 1-800-22-0607 (9.00 - 21.00).
או שתמלאו את הטופס בתחתית העמוד, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.


  למידה נוסך מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  (שם (חובה
  (טלפון (חובה
  עיר
   


  Написать
  1
  Шалом! 😊
  Чем мы можем Вам помочь?